flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

21 листопада 2017 р. Механізми психологічного захисту особистості працівника апарату суду

22 листопада 2017, 16:45

21 листопада 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводило для працівників апаратів судів семінар на тему: “Психологічна адаптація працівника апарату суду до професійної діяльності”.

В даному семінарі взяла участь старший секретар Бориславського міського суду Львівської області Шетерляк Маріанна Євгеніївна.

Для участі у заході прибуло 43 працівники апаратів судів із Волинської, Закарпатської, Івано–Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Вітальними словами захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна та наголосила, що цей захід є четвертим та завершальним з цієї теми та для відповідної категорії слухачів у 2017 році. Керівник провела попередній огляд програми семінару, наголосила на причинах, що спонукали до ідеї його створення, акцентувала на необхідності збереження та підтримання психологічного здоров’я кожного, а особливо, на профілактиці емоційного вигорання у професійній діяльності.

Для проведення семінару викладачами запрошено психологів Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлану Бєляєву та Олену Кальбус.

Слухачі розпочали роботу на семінарі зі знайомства, висловлення очікувань та озвучення актуальних для них психологічних питань, які потребують вирішення.

- причини і джерела стресу; стресостійкість, як вид психологічної стійкості особистості;

- конфлікт; як впливає конфліктна ситуація на робочому місці; здатність вирішувати конфлікт і від чого це залежить;

- стреси і стресостійкість у ділових комунікаціях.

У межах виконання практичних завдань працівники апаратів судів стали активними учасниками інтерактивних та рольових ігор, спрямованих на розвиток комунікативних якостей та опанування техніки профілактики емоційного вигорання у професійній діяльності.